Biustonosz Daniela

145,00 zł
Brutto
Rozmiar biustonosza
Ilość
In Stock

Biustonosz Daniela

Efektowny biustonosz typu "spacer" z delikatnie usztywnionymi miskami został wykonany z oddychającej tkaniny która idealnie dopasowuje się do ciała. Wygodna, lekka, oddychająca, bezszwowa kopa, nieodznaczająca się pod ubraniem. Boki miseczek i dekolt zdobi efektowna koronka wraz z regulowanymi paseczkami w kolorze czarnym. Boczki wzmocnione pionową fiszbiną, nieodpinane ramiączka.

Skład: 61% poliester, 31% poliamid, 8% elastan

  • Nasz sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych i  jest administratorem w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych Nasz sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych i jest administratorem w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
  • Dostawa jest realizowana zgodnie z naszym regulaminem. Dostawa jest realizowana zgodnie z naszym regulaminem.
  • Masz prawo do zwrotu nieuszkodzonego towaru w ciągu 14 dni ustawowych. Masz prawo do zwrotu nieuszkodzonego towaru w ciągu 14 dni ustawowych.

Zobacz także