FORMY PŁATNOŚCI

  1. Przy odbiorze - zapłacisz przy odbiorze kurierowi, listonoszowi lub w urzędzie pocztowym.
  2. Zakupy możesz również odebrać i opłacić w siedzibie SKLEPU przy LELEWELA 6A WROCLAW
  3. Przedpłata na konto - prosimy o dokonanie przelewu (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) na podany w e-mailu numer rachunku w terminie 4 dni od złożenia zamówienia. Przy tej formie płatności klient ponosi ryzyko zapłaty za towar, którego nie będziemy mogli sprowadzić, w takim przypadku kwota za niezrealizowaną część zamówienia będzie zwrócona na rachunek bankowy klienta.
  4. Nr konta na który należy przelać kwotę za zamówienie:                                                                                                                                               
  5.                           BOMAR       BOŻENA MAŁYCHA   
  6.                        
                          03 1500 1155 1211 5005 7592 0000

Kiedy otrzymam paczkę?

FORMY WYSYŁKI

POCZTA POLSKA

Czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską to 1-3 dni roboczych. Doręczyciel przynosi przesyłkę pod wskazany adres w godzinach od 8-20, nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. Przesyłka jest wydawana przez doręczyciela osobie, do której zaadresowana jest przesyłka. W razie nieobecności jej zostanie wydana osobie zameldowanej lub przebywającej pod adresem podanym jako adres wysyłki. Nie ma możliwości zastrzeżenia odbioru przesyłki przez konkretną osobę. W przypadku gdy mieszkanie jest zamknięte pozostawia się awizo i zamawiany towar można odebrać na poczcie w ciągu 14 dni. Jeżeli w ciągu 7 dni paczka nie zostanie dostarczona i nie otrzymają Państwo awizo prosimy o kontakt z Urzędem Pocztowym. Jeżeli przesyłki dla Państwa nie ma do odebrania w Urzędzie Pocztowym należy skontaktować się z nami.

Zgodnie z brzmieniem ustawy "Kodeks cywilny” w razie przesłania rzeczy sprzedanej za pośrednictwem przewoźnika Klient obowiązany jest sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru. W przypadku stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia rzeczy obowiązany jest dokonać czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika informując o tym fakcie nas zawszekobieca.pl a poza tym spisanie protokołu określającego stan przesyłki oraz okoliczności powstania szkody i podpisanie jednocześnie przez przewoźnika i odbiorcę przesyłki. Sposób badania przesyłki jest uregulowany w ustawie Prawo przewozowe (art. 74 i następne do art 79 ). Ustawodawca przewidział, iż przyjęcie przesyłki przez odbiorcę adresata -klienta bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia przesyłki.

Koszty wysyłki na terenie Polski

Płatność za zamówienie jest możliwa przy odbiorze przesyłki, przelewem (przedpłata), .

 Koszty wysyłki
 Wartość zamówienia
(dla przedpłaconych)
Dla zamówień płatnych
przy odbiorze

Przesyłka pocztowa
Poczta Polska - priorytet

 13  zł 20  zł

Kurier DPD

  16,50 zł  22 zł