Biustonosz Giovanna

115,00 zł
Brutto
Rozmiar biustonosza
Ilość
In Stock

Biustonosz  Giovanna  push up

Giovanna, model, który zadziała nie tylko na zmysł wzroku. Twój zmysł dotyku również oszaleje, welurowe kwiaty na koronce to pomysł designerek marki Nipplex i aż rok zajęło im poszukiwanie idealnej koronki do tego modelu. Widząc efekt, warto było się o nią postarać.

Konstrukcja P33 ma obniżony mostek, odkrywając piersi zbiera je do środka i tworzy efekt kul. Idealnie wyeksponowany dekolt dostajesz w pakiecie z biustonoszem Giovanna.

-Fiszbiny boczne

-Regulowane, odpinane ramiączka

-dwurzędowe haftki z 3-stopniową regulacją

  • Nasz sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych i  jest administratorem w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych Nasz sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych i jest administratorem w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
  • Dostawa jest realizowana zgodnie z naszym regulaminem. Dostawa jest realizowana zgodnie z naszym regulaminem.
  • Masz prawo do zwrotu nieuszkodzonego towaru w ciągu 14 dni ustawowych. Masz prawo do zwrotu nieuszkodzonego towaru w ciągu 14 dni ustawowych.

Zobacz także