Biustonosz Gabriella

120,00 zł
Brutto
Rozmiar biustonosza
Ilość
In Stock

Biustonosz Gabriella push up

Gabriella Push Up To właśnie tym modelem zaczynamy nową kolekcję. Kwiatowy wzór jeszcze na chwilę zatrzyma lato. Chłodniejsza tonacja podbije koloryt skóry smagniętej słońcem… Doskonały początek nowego sezonu. Biustonosz Gabriella wykończyliśmy wyrafinowaną koronką. Stworzony na konstrukcji P34, czyli niższy w mostku, wykonany na modulowanej kopie(wbudowany push up) Dzięki innowacyjnemu, żelowemu wypełnieniu powiększy Twój biust aż o dwa rozmiary. 

-Odpinane, regulowane ramiączka

-Fiszbiny boczne

-Dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją.

  • Nasz sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych i  jest administratorem w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych Nasz sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych i jest administratorem w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
  • Dostawa jest realizowana zgodnie z naszym regulaminem. Dostawa jest realizowana zgodnie z naszym regulaminem.
  • Masz prawo do zwrotu nieuszkodzonego towaru w ciągu 14 dni ustawowych. Masz prawo do zwrotu nieuszkodzonego towaru w ciągu 14 dni ustawowych.

Zobacz także